Atribuită
Cumpărare directă
Halat medical pentru examinare tip vizitator 23 gr - Halat protectie de unica folosinta Mod de utilizare: Halatul de protectie de unica folosinta poate fi utilizat in mai multe domenii, cum ar fi: clinici medicale si spitale pentru accesul vizitatorilor, in fabricile de alimente, in bucatariile restaurantelor. Caracteristici: Material netesut TNT – polipropilena 20g/mp, ceea ce ii confera utilizatorului protectie de praf, particule fine, pulberi, vopseluri. Culoare: alb Marime: universala Este prevazut cu elastic de fixare la maneci, in talie cu snur fixat in fata cu cusatura simpla, iar in zona gatului prezinta banda de paspoal din polipropilena si prelungire snur pentru fixare la spate. -Boneta / bonete medicale - Bonete bufante, fabricate din material netesut cu elastic ajustabil. Pot fi utilizate in spitale si industria alimentară. Culoare: , Albastru Ambalaj: Punga cu 100 bucati Comanda minima acceptata -Botosei / Botosi / Protectori U.F. - Botosei de unica folosinta, din polietilena, grosime mare peste 20 microni, ce previne ruperea usoara in timpul utilizarii lor. Eticheta pe amabalaj cu numele producatorului, data fabricatie/expirarii. Documente : certificate de calitate, declarative de conformitate Mod de ambalare : 100 buc/ set. Comanda minima acceptata
- Număr anunț
- DA27054993
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
- Cod CPV
- 33199000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.520 RON
- Valoare atribuită
- 3.520 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.