Atribuită Cumpărare directă

tabla neagra striata cu grosimea de 3,4, si 5 mm cu diverse formate

Număr anunț
DA27062872
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
Furnizor / câștigător
METAROM TRADING SRL (CUI 15983626)
Cod CPV
14620000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.581 RON
Valoare atribuită
1.581 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.581 RON

din 1.581 RON estimat