Atribuită Cumpărare directă

Servicii de telefonie mobilă pentru cei 354 inspectori de trafic si 66 angajati TESA, prin realizarea unui sistem integrat de comunicaţii pentru serviciile de transmisie/recepţie voce/date pentru o durată de 12 luni începând cu data de 01.01.2021. Serviciile prestate trebuie să îndeplinească în totalitate cerințele tehnice regăsite în documentul atașat prezentei cereri, iar acceptul dumneavoastră reprezintă asumarea implicită a acestei respectări. În situația achiziționării de la societatea dumneavoastă, între părți va fi încheiat un contract de achiziție publică.

Număr anunț
DA27084045
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE STAT PENTRU CONTROLUL IN TRANSPORTUL RUTIER (CUI 29348330)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.025 RON
Valoare atribuită
11.025 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.025 RON

din 11.025 RON estimat