Atribuită Cumpărare directă

Furnizare gaze naturale pentru SCOALA GIMNAZIALA ,,VASILE CRISTOFOREANU'” consum estimat 270 MWh. Preţul unitar al gazelor naturale este de 121,47 lei/MWh si este compus din: pret de baza gaze naturale: 77,44 lei/MWh; - tarife de transport : 7,97 lei/MWh; - tarif distributie 30,24lei/MWh; Pretul nu include: contravaloarea abonametului de 0,66 lei/LC/zi, accizei si TVA. Conform ofertei Regiunea Ploiesti 598/29.10.20120

Număr anunț
DA27108867
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Vasile Cristoforeanu (CUI 24630658)
Furnizor / câștigător
ELECTRICA FURNIZARE SA (CUI 28909028)
Cod CPV
09123000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,47 RON
Valoare atribuită
121,47 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,47 RON

din 121,47 RON estimat