Atribuită Cumpărare directă

Servicii incluse: - Intocmire Proiect Tehnic si Detalii de executive conform HG 907 - Intocmire D.T.A.C. - Intocmire Documentatii obtinere avize faza PTH - Asistenta tehnica din partea proiectantului pentru proiectul / REABILITAREA INFRASTRUCTURII RUTIERE AFECTATE DE VIITURI IN COMUNA ROMA,JUDETUL BOTOSANI

Număr anunț
DA27091516
Autoritate contractantă
COMUNA ROMA (CUI 3372114)
Furnizor / câștigător
RIVA SYSTEMS SRL (CUI 33983780)
Cod CPV
71322500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
85.000 RON
Valoare atribuită
85.000 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

85.000 RON

din 85.000 RON estimat