Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant suprafete 10L 1700 litri Dezinfectant maini 750ml 100 flacoane Dezinfectant maini 10L 1... mai departe

Număr anunț
DA27063244
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA (CUI 4568462)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.600 RON
Valoare atribuită
36.600 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.600 RON

din 36.600 RON estimat