Atribuită Cumpărare directă

H. igienica alba,459 portii,2pli.OVER SOFT (12buc/bax) 720buc 6.45/buc 4644 66310 - SCA-Pros.rola gri 350m TORK (6buc/box) 240buc 18.3/buc 4392

Număr anunț
DA27076745
Autoritate contractantă
COLEGIUL ORTODOX "MITROPOLITUL NICOLAE COLAN" CLUJ NAPOCA (CUI 5303102)
Furnizor / câștigător
OVIVA DISTRIBUTION SRL (CUI 17676130)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.036 RON
Valoare atribuită
9.036 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.036 RON

din 9.036 RON estimat