Atribuită Cumpărare directă

4 buc. Masa din lemn masiv de fag, dimensiuni Lxlxh 2000x1100x780 mm; 20 buc. Scaun din lemn masiv de fag. Șezut LEMN MASIV

Număr anunț
DA27086057
Autoritate contractantă
Comuna Ceatalchioi (Primaria Com Ceatalchioi) (CUI 4508746)
Furnizor / câștigător
MIMP SA (CUI 2369633)
Cod CPV
39121200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.600 RON
Valoare atribuită
10.600 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.600 RON

din 10.600 RON estimat