Atribuită
Cumpărare directă
domestos 20buc, multicleaner dezinfectant 4l 12buc, sano balsam 12buc, dash lichid 16buc, lenor lichid 12buc, floor fresh 2l 16buc, sapun1l 18buc, anticalcar 12buc, vetri 750ml 6buc, clorogel 6cuc, chante clair 1150ml 8buc, chanteclair 1l pardoseli 1te clair degresant 24bu2buc, anticalcar cu otet 12buc, chan 24buc, odoriz camera 18buc, furniture mobila 12buc, lavete profesionale 2bucm, lavete 30*30 10b uc, det vase 1l 12, wonder spoge 10buc, lavete umede 10buc, bureti inox 12buc, prosop 100m 12buc, paper 3 str10role 16buc, clor 4l 6buc
- Număr anunț
- DA27060916
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLS. I-VIII ,IOAN VODA CEL VITEAZ, SLOBOZIA CIORASTI (CUI 22751300)
- Furnizor / câștigător
- TIXYROM DISTRIBUTION SRL (CUI 30882900)
- Cod CPV
- 39800000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.781,52 RON
- Valoare atribuită
- 3.781,52 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.