Atribuită Cumpărare directă

Revizie timpurie motorizare Diesel pentru autoutilitare deținute de POLITIA LOCALA BACAU si aflate in perioada de garantie conform prețului unitar din devizul trimis cu nr DE019448/07.12.2020: BC 26 PLB BC 25 PLB BC 29 PLB BC 30 PLB

Număr anunț
DA27088146
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
Furnizor / câștigător
DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI 15934070)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.864,24 RON
Valoare atribuită
1.864,24 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.864,24 RON

din 1.864,24 RON estimat