Atribuită Cumpărare directă

Pachet Conform ofertei 540/ 14.12.2020, Lampa de citit - doua bucati, pamant plante - 20 de bucati, conform act aditional 1 la contract nr.30/20.11.2020. Operatorul nu este platitor de TVA

Număr anunț
DA27071329
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC BAIA POPULARA SIBIU (CUI 14818230)
Furnizor / câștigător
DESIGN VERDE VIU S.R.L. (CUI 40168047)
Cod CPV
03121210-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
900 RON
Valoare atribuită
900 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

900 RON

din 900 RON estimat