Atribuită
Cumpărare directă
Memorie M2 Form factor M.2 Triple-level Cell Da Interfata PCI Express x4 Suport NVMe Da Capacitate 512 GB Form factor M.2 Triple-level Cell Da Interfata PCI Express x4 Suport NVMe Da Capacitate 512 GB Citire max. 3500 MB/s Scriere max. 2300 MB/s Random 4KB citire 390K IOPS max. Random 4KB scriere 380K IOPS max.
- Număr anunț
- DA27097944
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
- Cod CPV
- 32351000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.436,95 RON
- Valoare atribuită
- 1.436,95 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.