Atribuită Cumpărare directă

CONFORM DEV. NR. 684 14.12.2020 FILTRU ULEI FILTRU POLEN FILTRU AER FILTRU COMBUSTIBIL ULEI 5W30 TAMPON MOTOR SET AMBREIAJ VOLANTA RULMENT HIDRAULIC

Număr anunț
DA27101974
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SALAJ (CUI 4291778)
Furnizor / câștigător
SPEED SERVICE S.R.L. (CUI 22853858)
Cod CPV
50100000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.462,18 RON
Valoare atribuită
5.462,18 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.462,18 RON

din 5.462,18 RON estimat