Atribuită Cumpărare directă

Capacitate 1 TB serie pro surveilance Viteza de rotatie 5900 rpm Buffer 64 MB Interfata SATA III Dimensiuni (W x D x H) 101.8 x 146.9 x 20 mm Greutate 415 g Format 3.5 inch

Număr anunț
DA27088612
Autoritate contractantă
EXPLOATARE SISTEM ZONAL PRAHOVA SA (CUI 18856244)
Furnizor / câștigător
TIMA MANAGEMENT SRL (CUI 17777177)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.798 RON
Valoare atribuită
7.798 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.798 RON

din 7.798 RON estimat