Atribuită Cumpărare directă

servicii de dezinfectie impotriva coronavirusului SARS-CoV-2 - 1 leu/mp x 2,5

Număr anunț
DA27067044
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA CALARASI (CUI 37651822)
Furnizor / câștigător
ROVARAL RECYCLING SRL (CUI 31841739)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.021 RON
Valoare atribuită
1.021 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.021 RON

din 1.021 RON estimat