Atribuită Cumpărare directă

Divesre materiale pentru reparatii curente conform ofertei cu nr. 101022258 din 15.12.2020 inregistrata la autoritatea contractanta cu nr. 3539134 din 16.12.2020

Număr anunț
DA27106139
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN SATU MARE (CUI 4481144)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.208,80 RON
Valoare atribuită
11.208,80 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.208,80 RON

din 11.208,80 RON estimat