Atribuită Cumpărare directă

Furnizare pachete alimente pentru persoanele cu handicap grav si beneficiarilor de venit minim garantat din Mun.Beiuș cu ocazia sarbatorilor de Craciun 2020

Număr anunț
DA27084617
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BEIUS (CUI 4794567)
Furnizor / câștigător
IANATETI IMPEX SRL (CUI 8784051)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.569,86 RON
Valoare atribuită
4.569,86 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.569,86 RON

din 4.569,86 RON estimat