Atribuită Cumpărare directă

ALCOOL SANITAR 500ML GEL DEZINFECTANT MAINI KLINTENSIV, 5L Avizat Ministerul Sanatati. Virucid, bactericid, levuricid, fungicid, tuberculocid, micobactericid. KLINTENSIV GEL DEZINFECTANT se utilizează în dezinfecția igienică și chirurgicală a mânilor în domeniul medical: Utilizare: Pentru dezinfecția igienică a mâinilor: se aplică 3 ml (o apăsare de pompiță) și se freacă mâinile timp de 30 secunde. pentru efectul virucid , timp de contact 3 minute. Subtanta activa: 85% etanol. Pentru dezinfecția chirurgicală a mâinilor: se aplică 6 ml (două apăsari de pompiță), se freacă mâinile timp de 120 secunde, apoi se mai adaugă 3 ml (încă o apasăre de pompiță) și se mai freacă mâinile timp de 60 secunde. Recomandăm ca înainte de utilizare să se scoată bijuteriile sau accesoriile de pe mâini. Înainte de aplicare, pielea mâinilor trebuie să fie uscată. Se aplică cantitatea necesară de KLINTENSIV® GEL DEZINFECTANT, în funcție de scopul utilizării. Se freacă mâinile frontal, palmă pe palmă, apoi se alternează palma cu dosul mâinilor. KLINTENSIV DEZINFECTANT VIRUCID SUPRAFETE GATA DE UTILIZARE 5L

Număr anunț
DA27086480
Autoritate contractantă
LICEUL UNITARIAN "JANOS ZSIGMOND" Cluj (CUI 17973491)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.423,20 RON
Valoare atribuită
3.423,20 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.423,20 RON

din 3.423,20 RON estimat