Atribuită Cumpărare directă

Pachet 8 Buc Scaune birou Rotativ

Număr anunț
DA27103199
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE SALAJ (CUI 4291751)
Furnizor / câștigător
JEOWASH S.R.L. (CUI 40105430)
Cod CPV
39113000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.642,72 RON
Valoare atribuită
1.642,72 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.642,72 RON

din 1.642,72 RON estimat