Atribuită Cumpărare directă

AM RUGAMINTEA DACA LE AVETI PE STOC SA AJUNGA PANA PE 23.12.2020 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA27105191
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "SF. NICOLAE " ROMAN (CUI 2613966)
Furnizor / câștigător
GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
Cod CPV
39110000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.700 RON
Valoare atribuită
1.700 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.700 RON

din 1.700 RON estimat