Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE : Tuburi centrifuga gradate cu gradatii PP 50 ml = 2 SETURI Tuburi centrifuga gradate cu gradatii PP 15 ml = 2 SETURI Cleste eprubete lemn = 5 BUC BALON COTAT 25 ML = 10 BUC Balon cotat transparent dop plastic 50ml = 25 BUC Balon cotat transparent dop plastic 250ml = 10 BUC Biureta 25 ml cu robinet = 5 BUC Pompa pipete 10ml = 5 BUC EXTRACTOR SOXHLET 250 ML = 1 BUC

Număr anunț
DA27099410
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.681,09 RON
Valoare atribuită
1.681,09 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.681,09 RON

din 1.681,09 RON estimat