Atribuită
Cumpărare directă
Utilizare Utilizare: Home; Business Serie laptop: 15 Procesor Producator procesor: AMD Tip procesor: Ryzen 3 Model procesor: 3200U Numar nuclee: 2 Arhitectura: Zen Frecventa: 2600 MHz TurboBoost: 3500 MHz Memorie cache: 4096 KB Display Diagonala: 15.6 inch Tip display: HD Rezolutie: 1366 x 768 Caracteristici speciale display: BrightView Memorie Memorie RAM: 4 GB Tip: DDR4 Frecventa: 2400 MHz Numar sloturi: 1 Sloturi ocupate: 1 Stocare Unitate de stocare: HDD Capacitate stocare: 1 TB Viteza de rotatie HDD: 5400 rpm Interfata: SATA Placa video Tip memorie video: Integrata Chipset video: AMD Seria: Radeon Model placa video: Vega 3 Tip memorie placa video: DDR4 Multimedia Audio: Difuzoare stereo Microfon incorporat: Da Unitate optica: Nu Cititor de carduri: Da Carduri suportate: SD Camera web: VGA Porturi USB 2.0: 1 USB 3.1: 2 HDMI: 1 RJ-45: 1 Iesire audio: 1 x Jack 3.5 mm Comunicatii Retea: 10/100/1000 Wireless: 802.11 b/g/n Bluetooth: V4.2 Alimentare Autonomie de lucru: 8.5 h Baterie: Li-Ion 3 celule Sistem de operare Sistem de operare: Free DOS Altele Tastatura numerica: Da Limba tastatura: Tastatura internationala Culoare: Negru Greutate: 1.8 Kg Dimensiuni: 376 x 246 x 22.5 mm Garantie: 24 luni persoane fizice; 12 luni persoane juridice
- Număr anunț
- DA27101112
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC ION CREANGA TULCEA (CUI 4508525)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.197,60 RON
- Valoare atribuită
- 25.197,60 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.