Atribuită Cumpărare directă

1) SSD (Solid State Drive) Western Digital Green, 480 GB (480GB), 2.5", SATA 3 (WDS480G2G0A).= 1 buc Viteza citire: 545 MB/s. TLC NAND, grosime 7 mm. Garantie: 36 luni. Pret promotional !!!! 2) SSD (Solid State Drive) Kingston A400 240 GB (240GB) 2.5", SATA 3 (SA400S37/240G)= 1 buc SSD (Solid State Drive) Kingston A400 240 GB (240GB) 2.5", SATA 3 (SA400S37/240G). Viteza citire scriere: 500/350 MB/s. TLC NAND, grosime 7 mm. Garantie: 36 luni.

Număr anunț
DA27101194
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
Cod CPV
30233180-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310 RON
Valoare atribuită
310 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

310 RON

din 310 RON estimat