Atribuită
Cumpărare directă
Pix cu gel - 15 bucati x 1,50 lei Plic C4 siliconic alb - 30 bucati x 0,28 lei Plic TB4 cu burduf 5cm kraft siliconic - 30 bucati x 0,88 lei Agrafe birou 33mm - 3 cutii x 0,78 lei Film index plastic 5 culori - 5 bucati x 2,95 lei Dosar plastic - 100 bucati x 0,45 lei Biblioraft plastifiat 8cm - 5 bucati x 6,40 lei File plastic A4 100 bucati/set - 2 seturi x 7,50 lei Capse 24/6 - 3 cutii x 1,00 lei Banda corectoare 4,2mm x 8m - 2 bucati x 6,85 lei Textmarker - 2 bucati x 2,40 lei Clips metalic 25mm 12 bucati/cutie - 2 cutii x 2,50 lei Radiera alba - 1 bucata x 1,90 lei Dosar plic carton - 20 bucati x 0,60 lei Post it 75x75mm culori neon - 5 bucati x 1,40 lei Mina creion - 3 cutii x 2,90 lei Agrafe birou 50mm - 3 cutii x 2,60 lei Plic C5 siliconic alb - 20 bucati x 0,18 lei
- Număr anunț
- DA27095326
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 233,89 RON
- Valoare atribuită
- 233,89 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.