Atribuită
Cumpărare directă
MIOFILIN 100mg / Aminophyllinum Producator: Zentiva S.A. COD CNAS: W42796002 Forma de prezentare: cutie x 2bls x 10cps; METEOSPASMYL *20cps. moi / CITRAT DE ALVERINA 60MG, SIMETICONA 300MG / CITRAT DE ALVERINA 60MG, SIMETICONA 300MG - SODIMED SRL ZOLPIDEM ATB 10MG cpr. filmate / ZOLPIDEMUM PRODUCATOR: ANTIBIOTICE S.A. IASI Forma de prezentare: Cutie x 1 blister din PVC/Al x 10 comprimate filmate (2 ani) Tine loc de comanda!
- Număr anunț
- DA27105599
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI 13591928)
- Cod CPV
- 33670000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 457,10 RON
- Valoare atribuită
- 457,10 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.