Atribuită Cumpărare directă

Produse in cadrul evenimentului ,,Magia Craciunului". Castile audio sa aiba minim urmatoarele specificatii (frecventa de respuns de minim 15-22000HZ, sa aiba o conectare de 3.5mm jack, cu un difuzor de minim 40mm,lungime cablu de minim 1,3m,sa contina microfon)-137buc Sistem tip Karaoke trebuie sa aiba minim urmatoarele specifiicatii (conexiune wireless, sa aiba captare stereo, raport semnal zgomot de 75.4 dB, sa aiba microfon inclus)-19 buc. Conform 9900180097382/15.12.2020

Număr anunț
DA27089759
Autoritate contractantă
JUDETUL VRANCEA(CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4350394)
Furnizor / câștigător
CARREFOUR ROMANIA SA (CUI 11588780)
Cod CPV
32351300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.827,23 RON
Valoare atribuită
16.827,23 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.827,23 RON

din 16.827,23 RON estimat