Atribuită Cumpărare directă

POLISTIREN EXTRUDAT XPS BRIOTHERM 5CM - 7 BAX - 119.78 RON/BAX TOTAL: 838.46 RON

Număr anunț
DA27101636
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
19521200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
838,46 RON
Valoare atribuită
838,46 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

838,46 RON

din 838,46 RON estimat