Atribuită Cumpărare directă

Plic C5 siliconic alb - 1.000 bucati x 0,18 lei Plic C6 siliconic alb - 10.000 bucati x 0,08 lei Plic C4 siliconic alb - 1.000 bucati x 0,28 lei File plastic A4 100 bucati/set - 100 seturi x 7,50 lei Dosar plastic - 500 bucati x 0,45 lei Dosar plic carton - 500 bucati x 0,60 lei Biblioraft plastifiat 8cm - 200 bucati x 6,40 lei Pix cu mecanism - 100 bucati x 1,70 lei Ace gamalie 50 gr - 50 cutii x 1,20 lei Agrafe birou 33mm - 50 cutii x 0,78 lei Banda corectoare 4,2mm x 8m - 100 bucati x 6,85 lei Capse 24/6 - 100 cutii x 1,00 lei Dosar sina carton - 500 bucati x 0,45 lei

Număr anunț
DA27108750
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.094 RON
Valoare atribuită
5.094 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.094 RON

din 5.094 RON estimat