Atribuită
Cumpărare directă
Cod Denumire UM Cantitate Acceptat Livrat Pret Valoare neta 177WOK Saci menajeri 240 litri, 10buc/rola, negri, LDPE PAC 30 30 0 5.80 174.00 1660POL Saci menajeri 60litri Rapido, negri, 10buc/rola, Ldpe BUC 100 100 0 1.98 198.00 LFA-580320 Sacosa biodegradabila mare, BIOSIDE, 580x320+(2x90)x0.022mm, 50buc/set, 500buc/bax Bax 3 3 0 179.95 539.85 SACR55X110 Saci rafie PP albi, 55X110cm BUC 50 50 0 1.00 50.00 4 183 961.85
- Număr anunț
- DA27084592
- Autoritate contractantă
- CANTINA DE AJUTOR SOCIAL SI PENSIUNE CLUJ - NAPOCA (CUI 5120733)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 961,85 RON
- Valoare atribuită
- 961,85 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.