Atribuită
Cumpărare directă
1 Tehnologii Java orientate spre aplicatii cross-platform de Cosmin Striletchi, Mircea F. Vaida, Adriana Stan, Ligia D. Chiorean, Stefan Dragos (2020) [Editura Casa Cartii de Stiinta] (382719) 2 Pamantul fagaduintei de Barack Obama, Diana Popescu Marin (2020) [Editura Litera] (392307) 1 Curs elementar de grafica pe calculator de Marius Dorian Zaharia (2016) [Editura Albastra] (284968) 1 Ghid Photoshop pentru incepatori (Audiobook) de Bogdan-Mihai Craciunas (2020) [Editura Rentrop&Straton] (395327) 1 Oameni vs Tehnologie de Jamie Bartlett (2019) [Editura Nemira] (375734) 1 Programarea placii Arduino de Traian Anghel (2020) [Editura Paralela 45] (296588) 1 Inteligenta artificiala. Masini care gandesc si roboti inteligenti - cu activitati stiintifice pentru copii de Dasa Suciu, Angie Smiber (2020) [Editura Paralela 45] (391688) 1 Plante medicinale autohtone de MILICA, Constantin, ROBU Teodor (2004) [Editura Institutul European] (122933) 3 Incursiune in lumea copilului cu Tulburare de Spectru Autist de Florina Rad (2019) [Editura Medicala] (364145) 4 Teoria si metodologia instruirii. Teoria si metodologia evaluarii de Elena Tiron, Tudor Stanciu (2019) [Editura Didactica si Pedagogica] (369974) 2 Mintea disciplinata (cod 455) de Howard Gardner (2011) [Sigma] (165110) 2 Cea mai frumoasa poveste. Volumul al III-lea : O tara se construieste zi de zi de Adrian Cioroianu (2019) [Curtea Veche] (376722) 2 Lumea in pericol. Germania si Europa in vremuri nesigure de Wolfgang Ischinger, Vic
- Număr anunț
- DA27081789
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA CENTRALA UNIVERSITARA M EMINESCU IASI (CUI 4540836)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.677,84 RON
- Valoare atribuită
- 2.677,84 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.