Atribuită Cumpărare directă

Masina de gaurit (bormasina) Bosch Professional GBM 1600 RE, 850 W, 640 RPM, 11 Nm, 40 diametru gau

Număr anunț
DA27091159
Autoritate contractantă
CLUBUL COPIILOR M BUNESCU (CUI 32841265)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
44512000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
882,34 RON
Valoare atribuită
882,34 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

882,34 RON

din 882,34 RON estimat