Atribuită Cumpărare directă

Servicii reparatie sistem franare autospecializata VW

Număr anunț
DA27104846
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CRAIOVA (CUI 4553240)
Furnizor / câștigător
CARSPEED SRL (CUI 8982385)
Cod CPV
71631200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
736,11 RON
Valoare atribuită
736,11 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

736,11 RON

din 736,11 RON estimat