Atribuită Cumpărare directă

Asigurare CASCO+RCA conform conditii de asigursre Groupama Asigurari pentru asigurat persoana juridica institutii ale statului, unitati sanitare si de invatamant, permanent in Romania,Jud. Neamt conform ofertei atasate Fransiza: zero Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: decembrie 2020-ianuarie 2021

Număr anunț
DA27081844
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR NEAMT (CUI 2613532)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.441,63 RON
Valoare atribuită
16.441,63 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.441,63 RON

din 16.441,63 RON estimat