Atribuită Cumpărare directă

Unitate răcire procesor Compatibilitate socket Intel LGA 1200 Tip racire Lichid Racire Activ Numar ventilatoare 2 Dimensiune ventilator 120 mm Dimensiuni radiator 277 x 120 x 27 mm PWM ventilator Da Viteza de rotatie ventilator 2400 RPM Flux aer 75 CFM Nivel zgomot ventilator 10 - 37 dBA Presiune aer 4.2 mmH2O Tip racire Lichid Racire Activ Numar ventilatoare 2 Dimensiune ventilator 120 mm Dimensiuni radiator 277 x 120 x 27 mm PWM ventilator Da Viteza de rotatie ventilator 2400 RPM

Număr anunț
DA27098594
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
32351000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.507,52 RON
Valoare atribuită
2.507,52 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.507,52 RON

din 2.507,52 RON estimat