Atribuită Cumpărare directă

Asigurare casco pentru Autoturism Dacia Logan cu nr de inmatriculare BT05SUH, valabilitate 12 luni incepand cu 02.01.2021 prima de asigurare 1444 lei/an, plata integrala.

Număr anunț
DA27043934
Autoritate contractantă
ORCHESTRA POPULARA "RAPSOZII BOTOSANILOR" IOAN COBALA (CUI 3434004)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.444 RON
Valoare atribuită
1.444 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.444 RON

din 1.444 RON estimat