Atribuită
Cumpărare directă
GLUCOZA PAP CP, ACID URIC CP ABX PENTRA, UREA CP ABX PENTRA, Creatinina 120 CP ABX PENTRA , AST, ALT, GGT CP, COLESTEROL CP, HDL Direct CP, HDL CAL ABX PENTRA 2X1ML, TRIGLICERIDE CP ABX PENTRA, Total Bilirubin CP, BILIRUBINA DIRECTA CP ABX PENTRA, Calciu Arsenazo Pentra, Magneziu RTU, DEPROTEINIZER CP, Solutie CLEAN-CHEM 99 CP, Calibrat.or PCR CRP CAL ABX PENTRA
- Număr anunț
- DA27046931
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE SANATATE MULTIFUNCTIONAL BRATCA (CUI 31074580)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.670,99 RON
- Valoare atribuită
- 8.670,99 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.