Atribuită
Cumpărare directă
Cartus toner Xerox Magenta 106R02761, pt Xerox 6025/6027, Pix fara mecanism, 0.8mm, albastru, BIC Cristal fine, 50 buc/cutie, Dosar din carton color pentru incopciat, coperta 1/1 Elba albastru Dosar PVC cu sina si perforatii culori diferite Spree, Biblioraft PP 7.5cm, plastifiat, mecanism metalic, Cartus toner Xerox Black 106R02763, pt Xerox 6025/6027 Cartus toner Xerox Yellow 106R02762, pt Xerox 6025/6027, Cartus toner Xerox Cyan 106R2760, pt XEROX 6025/6027
- Număr anunț
- DA27035910
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE RA (CUI 11672708)
- Furnizor / câștigător
- SMART SUPPLIES SRL (CUI 27353950)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.370,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.370,80 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.