Atribuită Cumpărare directă

Casco si rca pentru auto Duster DB21WJL serie sasiu VF1HJD40966402850 pentru o perioada de 12 luni Polita casco va fi emisa incepand cu 14.12.2020 polita rca va fi emisa incepand cu data de 24.12.2020

Număr anunț
DA27042562
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA DAMBOVITA (CUI 9743297)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.760 RON
Valoare atribuită
2.760 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.760 RON

din 2.760 RON estimat