Atribuită
Cumpărare directă
: Pix frixion 07 10 x 8.90 lei Ascutitori rezervor 10 x 8.00 lei Tempera kohinor 10 cul 10 x 23.00 lei Carti colorat 10 x 4.50 lei Hartie glase 20 x 3.50 lei Plastelika 10 cul kores 7 x 5.00 lei Carioci pelikan 24 cul 12 x 30.00 lei Set stilou opus 10 x 15.00 lei Carton combinat 3 x 43.00 lei Hartie color 3 x 43.00 lei Joc Labirint 3 d 1 x 150.00 lei Monopoli 2 x 100.00 lei Remy 2 x 70.00 lei Joc dart 2 x 130.00 lei Mingi usoare 4 x 16.00 lei Mingi fotbal 4 x 55.50 lei Pista auto 1 x 190.00 lei Joc forme culori 2 x 40.00 lei Incastre lemn 10 x 35.00 l
- Număr anunț
- DA27050814
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
- Furnizor / câștigător
- LIDANA COM SRL (CUI 6213822)
- Cod CPV
- 39162110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.973 RON
- Valoare atribuită
- 2.973 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.