Atribuită Cumpărare directă

RCA, Tip inmatriculare: inmatriculat, Tip Auto: Autoturism, Marca VOLKSWAGEN JETTA, capacitate cilindrica 1595 cc, putere 75 kw, nr locuri 5, masa maxima 1870 kg, valabilitate 12 luni, incapand cu data de 20.12.2020 , prima de asigurare cu Decontare directe 685,18 le

Număr anunț
DA27038694
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN ALBA (CUI 4562648)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
685,18 RON
Valoare atribuită
685,18 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

685,18 RON

din 685,18 RON estimat