Atribuită Cumpărare directă

echipamente video supraveghere HIKVISION- 4 x camera DS-2 CE76H0T-ITMFS, 4x sursa 12V 5A, DVR 4 canale DS-7204HUHI-k2, HDD SKYHAUK 2Tb, 100 m cablu coaxial, 10mufe BNC

Număr anunț
DA27051720
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA CORBU (CUI 25299065)
Furnizor / câștigător
IT NETWORK SRL (CUI 14741390)
Cod CPV
32323500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.623,52 RON
Valoare atribuită
1.623,52 RON
Data publicării
13.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.623,52 RON

din 1.623,52 RON estimat