Atribuită
Cumpărare directă
SERVER DELL POWEREDGE R740- configuratie conform oferta 718/09.12.2020 rackabil 19" 2U 2 x INTEL XEON 4208 64GB DDR4 REG ECC 2x 300 Gb SAS 15krpm 6x 4TB SAS 7.2k rpm Controller DELL PERC H730 cu 1 GB FLASH DVD RW cu USB 2x 750W Microsoft Windows Server 2019 Standard Garantie: 24 luni
- Număr anunț
- DA27034813
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie Judetean Prahova (CUI 2844960)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 48820000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.736 RON
- Valoare atribuită
- 38.736 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.