Atribuită
Cumpărare directă
Contract de servicii de telefonie fixa pentru:sediul central cu un pachet de 30 numere fixe cu un minim de 14 000 minute nationale +100 linii extensie PBX;pentru subunitatile DGASPC Galati 33 numere fixe cu un pachet de minim 200 minute nationale individual Contract servicii de internet : sediul central Servicii Internet Fibra Optica. Abonament Internet Fibra Optica 100 –Up To 200 Mbps ; Internet Fibra Optica 50- Up To 75 Mbps- 14 locatii ; Internet cu viteza de pana la 150/50 Mbps nelimitat - 12 locatii din cadrul DGASPC Galati Contract de servicii de telefonie mobila :Red Infinity X5- 8 numere Nelimitat voce mobila national & roaming SEE ,Nelimitat date mobile nationale & roaming, Nelimitat internationale SEE mobil ; abonament pt.187 numere Nelimitat minute in grup; Abonament 21 numere cu 10 GB trafic inclus internet mobil national Contractele se vor incheia pentru perioada 01.01.2021-31.12.2021.
- Număr anunț
- DA27041681
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Galati (CUI 17094425)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84.787,80 RON
- Valoare atribuită
- 84.787,80 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.