Atribuită
Cumpărare directă
CARTE DE ACTIVITATI PENTRU COPII MICI. Diferente, careuri si alte jocuri amuzante - 45 buc POVESTI DE ADORMIT COPIII. Cenusareasa, Motanul incaltat, Soldatelul de plumb. reeditare - 45 buc POVESTI DE ADORMIT COPIII. Scufita Rosie, Alba-ca-Zapada, Spargatorul de nuci. reeditare - 11 buc DISNEY. CATELUL NOROCOS- 11 buc DISNEY. ELENA DIN AVALOR. O printesa curajoasa. Jocuri si activitati - 5 buc POVESTI DE ADORMIT COPIII. Alice in Tara Minunilor, Pinocchio, Uriasul zgarcit. reeditare - 5 buc DISNEY. FAMILIA ROBINSON - 5 buc STAR WARS. Ultima confruntare. Carte de activitati - 3 buc POVESTI DE ADORMIT COPIII. Alice in Tara Minunilor, Pinocchio, Uriasul zgarcit. reeditare- 3 buc DISNEY. FAMILIA ROBINSON- 3 buc MITOLOGIA. Zeus, regele Olimpului - 23 buc MICII EROI. Gabriel García Marquez- 23 buc MITOLOGIA. Zeus, regele Olimpului - 25 buc MICII EROI. Gabriel García Marquez- 25 buc ISTORIA ROMANIEI-ISTORIA MEA. Monumente ale trecutului. Lectura si activitati. Magda Stan - 21 buc FRAM, URSUL POLAR. Cezar Petrescu- 21 buc MICII MEI PRIETENI. Holly Webb - 21 buc FRAM, URSUL POLAR. Cezar Petrescu - 21 buc SCLIPIRI DE GENIU. Arhimede si masinile lui de razboi. Luca Novelli. reeditare - 32 buc POVESTI. POVESTIRI. Ion Creanga. reeditare- 32 buc SCLIPIRI DE GENIU. Arhimede si masinile lui de razboi. Luca Novelli. reeditare - 60 buc POVESTI. POVESTIRI. Ion Creanga. reeditare - 60 buc POVESTIRI DIN PETERSBURG. N.V. Gogol. Carte pentru toti. Vol. 115. reeditare - 30 buc
- Număr anunț
- DA27036160
- Autoritate contractantă
- COMUNA MILOSESTI (CUI 4427897)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.428,57 RON
- Valoare atribuită
- 11.428,57 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.