Atribuită Cumpărare directă

DRB AGENDA DATATA A5/306 BU 34 1 459,00 HER AGENDA DAT A5/352PAG/ BU 6 1 81,00 SAV PUNGA CADOU PLASTIF.M BU 40 1 140,00 ICO PIX RETRO 70/VF 0,8 M BU 40 1 320,00

Număr anunț
DA27046323
Autoritate contractantă
COMUNA PREJMER (CUI 4688701)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat