Atribuită
Cumpărare directă
Abonamente pe anul 2021 la publicatii periodice externe: Hazardous Cargo Bulletin -print LNGjournal; LNGindustry; LNGunlimited; LNG North America -print+online 1 user Motor Ship - DIGITAL English Teaching Professional – print (include online) Modern English Teacher -print (include online) Marine Propulsion & Auxiliary Machinery The Naval Arhitect -print - 2 ABONAMENTE
- Număr anunț
- DA27045513
- Autoritate contractantă
- Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
- Furnizor / câștigător
- ROMDIDAC SA (CUI 1555719)
- Cod CPV
- 22212100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.620 RON
- Valoare atribuită
- 15.620 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.