Atribuită Cumpărare directă

Asigurare CASCO Gradual Extreme conform conditii de asigursre Groupama Asigurari pentru 1 autoturism inmatriculat permanent in Romania, Jud. Olt, marca FIAT DOBLO, 1910 cmc, 88 kw, 1910 kg, an fabr. 2008, suma asigurata 18420 RON, Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: decembrie 2020

Număr anunț
DA27067003
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN OLT (CUI 4394706)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.549,33 RON
Valoare atribuită
1.549,33 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.549,33 RON

din 1.549,33 RON estimat