Atribuită
Cumpărare directă
1 EG13A31 Hartie copiator A4 , 80g , 500coli/top Copying Paper top 10 10,89 2 AH9117 Creion mecanic, 0.7 mm varf retractabil, grip, accesorii metalice Aihao 911 Buc 10 0,52 3 EV1K01/7 Mina creion mecanic 0.7mm HB 12 buc/cut EVOffice Economic Line Set 20 0,20 4 EV1L17 Radiera alba mica 47*14*8 mm EVOffice Buc 10 0,12 5 EG6F37 Plic C4 (229*324 mm) alb, siliconic, 80 g/mp, clapa dreapta Buc 200 0,14 6 EV4K02 Banda adeziva transparenta 12mm*33m EVOffice Buc 15 0,28 7 EV4K13T Banda adeziva transperenta 48mm *66m EVOffice Buc 10 2,00 8 EG13A09 Hartie (carton) copiator A4, 160 g, 250 coli/top Xerox Premier top 2 25,60 9 WL1L22 Pix corector 12ml varf metalic Willgo Buc 10 1,60 10 EV3G01 Lipici stick 10 gr EVOffice Buc 10 0,36 11 EV2A04NE Capsator metalic mediu 24/6 20 coli EVOffice 207 - negru Buc 5 2,80 12 EV2C03 Capse 24/6 EVOffice Economic Line
- Număr anunț
- DA27050550
- Autoritate contractantă
- UNITATEA SPECIALA DE AVIATIE CLUJ NAPOCA-U.M. 0971 (CUI 24683180)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
- Cod CPV
- 42964000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 309,10 RON
- Valoare atribuită
- 309,10 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.