Atribuită Cumpărare directă

STRUCTURA OTEL INOX 2/3 NETED, 1/3 STRIAT ALIMENTARE ELECTRICA 400 V PUTERE ELECTRICA 12 KW DIMENSIUNI 800X900X850 GREUTATE 124 kg DIMENSIUNI PLITA 725X610 MM TIMBRU V 4.7 SE VA INCHEIA COTRACT DE FURIZARE

Număr anunț
DA27044446
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
Cod CPV
42214000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.367,43 RON
Valoare atribuită
6.367,43 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.367,43 RON

din 6.367,43 RON estimat