Atribuită
Cumpărare directă
Sanitar 500 ml buc 800 3.65 2920.00 Detartrant wc Detartrant wc gel 750 ml TOM buc 50 3.30 165.00 Hartie igienica Hartie igienica 2str. Alint Practic alba role 4000 0.37 1480.00 Saci menaj 35 L Saci menaj 35l 20buc Egepack rola 10 1.00 10.00 Saci menaj 120 L Saci menaj 120L 10b maxi rola 60 1.90 114.00 Sapun Lichid 5L Sapun lichid 5l profesional Thomas M bidoane 20 9.00 180.00 Hipoclor Clorel 5L parfumat lamaie, dezinfectant puternic pentru suprafete ceramice bidoane 12 11.99 143.88 Detergent parchet detergent profesional parchet Thomas M 5L, efect antistatic bidoane 12 14.00 168.00 Detergent gresie detergent profesional gresie Thomas M 5L, parfumat cu uscare rapida bidoane 12 8.00 96.00 Detergent geam detergent profesional parchet Thomas M 5L, parfumat bidoane 10 11.50 115.00 Rezerva mop 250 grame rezerva mop 250 grame, capacitate mare de absorbtie, nu lasa scame buc 40 2.62 104.80 Saci aspirator Bosh originali PAS 11-21 5 buc/set sac hartie set 7 107.00 749.00
- Număr anunț
- DA27047334
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA GEORGE BARITIU BRASOV (CUI 4443159)
- Furnizor / câștigător
- VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.245,68 RON
- Valoare atribuită
- 6.245,68 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.